Dance workshop intro w/ Katarzyna Kamecka

Tabačka Kulturfabrik 10.9.2018

Katarzyna Kamecka je poľská tanečnica, ktorá sa v mesiaci september zúčastní trojtýždňovej rezidencie v rámci projektu KAIR Košice Artist in Residence. Katarzyna HĽADÁ TANEČNÍKOV – profesionálov aj neprofesionálov, ktorí by sa zapojili do jej projektu s názvom „Do you hear me well?“, vďaka čomu majú jedinečnú príležitosť naučiť sa niečo nové a posúvať svoje hranice ďalej. Predchádzajúca skúsenosť s tancom nie je nevyhnutná. Základnými otázkami, ktorými sa budú tanečníci zaoberať sú: „Čo sa nám naše telo snaží povedať?“ „Ako hluk / zvuk / ticho pôsobí na naše telo?“ a „Ako sa musíme fyzicky zapojiť, aby sme všetko plne počuli?“


ÚVODNÝ WORKSHOP sa uskutoční 10.9. v Blackboxe v Tabačke o 18.00 hod., časy nasledujúcich tréningov/workshopov čoskoro zverejníme.

Rezidenčný program z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Pobyt ďalej podporilo mesto Košice a Creative Industry Košice. Rezidencia je organizovaná v spolupráci s AIR Wro ako súčasť Culture Zone Wrocław a Tabačkou Kulturfabrik.